İçeriğe geç

E-Ticaret Projeleri

Demo Talebi

E-ticaret projelerinizle ilgili bir web sitesi ihtiyacınız var fakat nasıl bir şey ortaya çıkacağından şüpheleriniz varsa, demo talep formu ile bizden e-ticaret demosu talep edebilirsiniz. 

Mevcut site örneklerinden ya da internette olan örneklerden birini seçerek aklınızdaki projenin web dünyasında yerini alması için Mersin Web Tasarım ve E-Ticaret Web Tasarım firması olarak firmanız için memnuniyetle demo oluşturabiliriz. 

5/5
Senart Hobi'nin firma sahibiyim. Üretimimiz olan hobi boyalarını mağazalarımızda satıyorduk fakat sadece yerele hitap edebiliyorduk. Digitalpedi E-Ticaret sistemi sayesinde tüm Türkiye'ye satış yapmaya başladık. Reklam sistemini de devreye soktuktan sonra iş hacmimiz artmaya başladı. Kesinlikle tavsiye ederim.
5/5
Solargard Türkiye Distribütörüyüz. Klasik satış yöntemleriyle bayi kazanıp, satış yapıyorduk. Digitalpedi ile tanışmamızdan sonra Google ve sosyal medya reklam sistemleri ile hem müşterilere hem de bayilere çok daha hızlı ulaşır duruma geldik. Reklam maliyetleri gerçekten çok ekonomik. Denemenizi tavsiye ederim.
Boğaç A.
Firma Sahibi
5/5
Otelimizin web sitesini hareketlendirmek, sosyal medya ve dijital dünyada daha etkili olmak için Digitalpedi firması ile çalışmaya başladık. Google reklam sistemine daha önce yaptığımız harcamalar büyük ölçüde azalırken dönüşüm oranlarımız %25'e kadar yükseldi. Mevcut yapınızı büyütmek istiyorsanız destek almanızı tavsiye ederim.
Mesut İ.
The Menord Hotel Genel Müdürü
Görüşmeyi Başlat
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba! Aklınıza takılan her şey için bize ulaşabilirsin.